skip to Main Content

MB „Pasirengimas statybai“

Pasirengimas statybai ir statybos darbų organizavimas, projekto vadovo paslaugos, statybos darbų technologijos projektai (technologinės kortelės), statinio projektavimo/statybos saugos ir sveikatos koordinavimas, teritorijų (sklypo plano) ir griovimo projektavimo darbai, konsultacijos statybos klausimais, statinių interjeras.

Tel. +37067058262
El. p. info@pasirengimasstatybai.lt
www.pasirengimasstatybai.lt
Santariškių g. 55-16, Vilnius


Higiena verslui – leiskite mums tapti Jūsų valymo programos dalimi!

Prekyba profesionaliomis valymo priemonėmis, dezinfekcinėmis priemonėmis, higieniniu popieriumi, valymo įrankiais. ABENA, Greenspeed, Higeja, Tork, Vermop, Katrin , Grite Professional ir kt.

Verslo vystymo vadovas Gintautas Daukšas.

Tel.  +370 687 279 32
El. p. gintautas@higienaverslui.lt
www.higienaverslui.lt


Hifamed.lt

Internetinė parduotuvė Hifamed.lt visuomenei pristatyta 2015 m. kovo mėnesį. Šią parduotuvę atidarė UAB „Interlux IVD“, kuri jau daugiau nei 20 metų propaguoja saugią mediciną, patikimą partnerystę bei profesionalius sprendimus pacientui ir medicinos personalui.  Būtent patirtis ir žinios leido atrinkti pačius geriausius ir efektyviausius sveikatą gerinančius produktus, kuriuos ir siūlome hifamed.lt internetinėje parduotuvėje.

www.hifamed.lt

Parduotuvė-salonas Santariškėse, P.Baublio g.2A, Vilnius


Eugensa

Elektros ir elektroninės sistemos montavimas bei prekyba.

Elektros energijos tiekimo ir skirstymo įrenginių montavimas; elektros tinklų tiesimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) tinklų tiesimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas; statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos inžinerinių sistemų įrengimas; statinio inžinerinių sistemų paleidimo ir derinimo darbai; prekyba elektrotechniniais gaminiais.

Generalinis direktorius Eugenijus Voisiat
El. p. centras@eugensa.lt
www.eugensa.lt
Ateities g. 2D, Vilnius


TV Systems Lietuva

Teikiame skaitmeninių TV antenų montavimo, pajungimo, derinimo, taisymo paslaugas. Nemokama skaitmeninė televizija Jūsų namuose. Gaminame vienetines TV antenas ir pritaikome individualiai objekte. Atliekame specializuotus TV antenų sprendimus.

Direktorius Žydrūnas Bieliauskas.

Tel. +370 604 406 29
El. p. astrodynamics.lt@gmail.com
www.antenumontavimas.eu
Santariškių g. 39, Vilnius


UAB „Kikilis“ (šeimos kavinė – vaikų žaidimų kambarys)

Kikilio lizdas – jauki ir stilinga šeimos kavinė, vaikų žaidimų kambarys puikiai tinkantis šeimos ir draugų susibūrimams bei įvairioms šventėms švęsti: gimtadieniams, krikštynoms, įmonių vakarėliams ir daugybei kitų progų. Čia Jūsų laukia didelė žaidimų erdvė vaikams, stalo futbolas tėveliams, gardūs kikilio kepiniai: belgiški vafliai, amerikietiški blyneliai, čirviniai bei lietiniai blynai, kava ir kiti patiekalai.

Tel. +370 686 59594
El. p. kikiliolizdas@gmail.com
www.kikiliolizdas.lt
Jeruzalės g. 4, Vilnius (PC Hyper Rimi)


Įmonių, įsikūrusių Jeruzalėje ir norinčių pateikti trumpą informaciją apie savo veiklą, vadovus kviečiame susisiekti su bendruomenės pirmininke.

Kontaktai:

Marija Tamkevičiūtė
Tel.: +370 600 84217
El. p.: jeruzalesbc@gmail.com

Back To Top