skip to Main Content

Mieli kaimynai,
sveikiname visus su mūsų diena!
Šią progą siūlome šokti į sportinius batelius, pačiupti kamuolį (ar ką kitą) ir ateiti į Jeruzalės stadioną pasportuoti. Čia sutiksit savo kaimyną ir ne vieną, bus proga pabendrauti/pasportuoti. Oras žada būti puikus :). Gero visiems bendravimo!
... PlačiauMažiau

Mieli kaimynai,
sveikiname visus su mūsų diena!
Šią progą siūlome šokti į sportinius batelius, pačiupti kamuolį (ar ką kitą) ir ateiti į Jeruzalės stadioną pasportuoti. Čia sutiksit savo kaimyną ir ne vieną, bus proga pabendrauti/pasportuoti. Oras žada būti puikus :). Gero visiems bendravimo!

2018-05-25

Jeruzalės bendruomenės centras - JBC

Kokia Jūsų nuomonė dėl beisbolo aikštelės įrengimo Baltupių mikrorajone?
Į mus kreipiasi Lietuvos beisbolo asociacija su prašymu pritarti Beisbolo aikštelės Baltupio g. 69 įrengimui ir aplinkos sutvarkymui. Baltupių teritorijoje (Jomanto parkas) atsirastų pirmoji nauja beisbolo sporto aikštelė, lauko treniruokliai ir vaikų žaidimo aikštelė, dviračių takai. Beisbolo aikštelę planuojama įrengti šiuo metu esančioje apleistoje sporto aikštelėje Jomanto parke. Planuojama, kad įrengiant aikštelę reiks iškirsti apie 60 medžių. Lietuvos beisbolo asociacija žada medžius atsodinti.
... PlačiauMažiau

Kokia Jūsų nuomonė dėl beisbolo aikštelės įrengimo Baltupių mikrorajone? 
Į mus kreipiasi Lietuvos beisbolo asociacija su prašymu pritarti Beisbolo aikštelės Baltupio g. 69 įrengimui ir aplinkos sutvarkymui. Baltupių teritorijoje (Jomanto parkas) atsirastų pirmoji nauja beisbolo sporto aikštelė, lauko treniruokliai ir vaikų žaidimo aikštelė, dviračių takai. Beisbolo aikštelę planuojama įrengti šiuo metu esančioje apleistoje sporto aikštelėje Jomanto parke. Planuojama, kad įrengiant aikštelę reiks iškirsti apie 60 medžių. Lietuvos beisbolo asociacija žada medžius atsodinti.Image attachmentImage attachment

 

Comment on Facebook

Manau, kad bet kokia galimybė sutvarkyti infrastruktūrą ir suteikti vaikams užimtumą sportuojant yra sveikintina. Jei nebus sporto aikštelės, anksčiau ar vėliau ten atsiras namai, parduotuvės ar biurų pastatai. Ir bendruomenės niekas neklaus... Pavyzdžių tokių pilna. O mes tik prašom- suteikim galimybę vaikams tureti vietą sportuoti. Sakau "mes", nes esu mama, kurios sūnus žaidžia šį žaidimą. Esu dalis beisbolo bendruomenės. Pažiūrėkit mano profilį, jis viešas, pamatysit kiek galimybių šis sportas suteikia vaikams keliauti! Palaikykit mus ❤

Be krepšinio aikštelių nebūtume tapę krepšinio tauta. Tad tinkamai įrengtas beisbolo stadionas suteiktų galimybių atnešti Lietuvai dar daugiau pergalių ir beisbolo srityje! Geri rezultatai reikalauja atitinkamų investicijų. Už!

Už, jau 15 metų laukiu aikštės. Jeigu komentatoriai pasidomėtų, kurioje vietoje yra Lietuva pasauliniame reitinge, maloniai nustebtumėte palygine su kitais komandiniais sportais, kuriais užsiima lietuviai 🙂 palengvinsiu ieškojimą ir pasakysiu, kad aukstesnę vieta užima tik krepšinis:)

Nėra aišku, kokiomis salygomis ta aikštelė būtų prieinama plačiajai visuomenai. Be to, reikalas, matyt, vien aikšte neapsiribos? Juk reikės mašinų stovėjimo vietų, persirengimo kambarių, bariuko, pirtelės ir dar balažin ko.

Yra mokyklos stadionas,visi Baltupių vaikai užaugo .Mišką jau gana kirsti,nepamirškit ir gyvūnų,paukščių!Juk turi būti kažkur ramybės ir švaraus oro zona.Mes rajone jau dūstam nuo mašinu smarvės.Maža to dar statybos prasidėjo.O miško stadionas ir dabar puikiai funkcionuoja,kur dar Vilniuj rasit tokį pušyną už dyką žaist tenisą.Gana jau tų Šimašiaus infrastruktūrų

Geriau padarytu tikrai padaryti galėtu Futbolo stadioną gerą ir jį sutvarkytų nors megėjams, kiek čia pražaista, kiek atsiminimų, čia paveldas, čia visad buvo Futbolo stadionas ši vieta ir jis turėtu būt paliktas ir išsaugotas atrenovuotas arba naujai padarytas, nes nėra nei vieno normalaus stadiono futbolui megėjams jau tokio, kad miegamuosiuose rajonuose, o čia Baltupiai/Jeruzalė ir susisiekimas geras. Ir miške parkelyje gerai žaisti futbola nes grynas oras ir juo kvėpuoti, galėtu jei ne futbolo tai nors krepšinio tada labai geras aikšteles daryt, bet beisbolas tikrai nepopuliarus, čia tas pats, kad kažkas užsimanytu kokia auto/moto sporto Arena čia pasidaryt užsigeistu

Palikit parka beizbolininkai....jau daugiabuti statot prie mokyklos...yra futbolo stadionas sutvarkykit ir dalinkites,o ne medžius kirst.iįkirto nuo Gedimino kalno....kas dabar vyksta?

Beisbolas nelietuviškas žaidimas ir jis visiškai neįdomus. Manau tokia aikštelė nereikalinga, galima sugalvoti įdomesnių žaidimų kur būtų įtrauta visuomenė, o ne kažkokių turčių, taip vadinamų.

Už! Lietuva kaip šalis turi didelį potencialą šioje sporto šakoje. Su profesionalia baze, atsirastų daugiau vaikų susidomėjimo, to pasekoje atsirastų didesnė konkurencija, kas mano manymu, dar labiau keltų beisbolo lygį Lietuvoje. Jau dabar Lietuva stabiliai išlaiko poziciją Top 15 Europoje, nors neturi nė vienos tinkamos aikštės.

Visokeriopai sutinku! Turėdama Lietuva beisbolo aikštę galėtų pasiekti dar didesnių pasiekimų šioje sporto šakoje. O šis sportas yra nuostabus, tampa svarbia gyvenimo dalimi. Suteikit šansą ne tik krepšiniui augti.

Už. Gyvenu šalia, dabar čia vaizdas graudus ir atrodo nesaugiai. Reikia sutvarkyti.

Už! Ypač jei bus sudarytos sąlygos visiems pažaisti ir jei bus pritaikyta ir rimtesnėms važyboms

Dabar ten sekmadienio lyga lošia futbolą ir turbūt vienintelis nemokamas teniso kortas.

Aisku uz bet koks aplinkos sutvarkymas ir vaiku uzimtumo programa sveikintina nes jaunimas net perejose patenka po ratais masinu nes neatitraukia akiu nuo savo telefonu.

Už, dabartinis vaizdas tikrai nedžiugina, o koks sportas - tai skonio reikalas ir visiems niekada gerai nebus...

Jei nežinojote, šiame parke būna stirnų. Parkas yra rami vieta. Juk galima ir be aikštynų sutvarkyti parką. Tik Vilniaus sabivaldybė vis stabdo. Jau ir taip prakirto medžius, nes stato šalia daugiabučius. Parko tuoj neliks!

Lietuviams reikia tik prekybos centru. Kiek per nepriklausomybes metus buvo pastatyta sporto aiksteliu? Antra, jei jau einama viesumo keliu, aiksteles nebus... patikrintas variantas 🙁

Sveiki sako ne ir ruošiasi naujam projektui, kuris bus neišskalbtas. Siūlykite , tauta, įdomu bus...

Už beisbolo aikštelę ir galimybę sportuoti, tačiau su būtinybe įrengti ir automobilių stovėjimo aikšteles, nes dabar jau ačiū užtenka tėvelių savo vaikučius vežiojančių į darželį ir dažną kartą pamirštančių, kad ne jie vieni kelyje ir tikrai ne jie visada pirmumo teisę važiuoti turi. Dargi dėl parko sutvarkymo nereikia būti naiviems kad bus kaip Kew gardens Londone mūsų parkelis ir medžių labai gailėt nereikia, nes dauguma jų menkaverčiai pūzrais ir krūmokšniai. Jei aikštyno rengėjai žada atsodinti medelius nematau bėdos.

Dar pridursiu yra Trakų rajone golfo aikštelė, ar buvote ten kas nors, tai tas pats. Visą tą "grietinę" reikia nugriebti, tautai iš jos jokios naudos.

Prieš, čia ne Amerika ir beisbolas yra nepopuliaru ir šūdas kaip sportas apskritai, nieks čia nežaidžia to beisbolo, ir taip žmonės kaip Amerikonai darosi Lietuvoje su tuo greitu maistu- šlamštu McDonaldu, Hesburger mėsainiais, dar su Coca-Cola, Pepsi, ir poto serga kraujagyslių ir širdies ligomis ir viskas ateina nuo Amerikiečių, toje pačioje Kariuomenėje viską valdo ir įtakoja Amerika, ir čia dar nori savo Beisbola prikišt iš štatų

Prieš. Su tokiais tempais ir parko tuoj neliks.

Jei tikrai bus ivykdyti isipareigojimai kaip zadama,tuomet tikrai uz!

Uz! Labai gaila, kad tokia gera vieta dabar yra tokia apleista.

Už 🙂 ne konkrečiai už aikštelę, bet už atnaujinimą tiek takų, tiek bendro vaizdo

+ View more comments

2018-05-15

Jeruzalės bendruomenės centras - JBC

Jeruzalės stotelėje rasti raktai, pakabinti. Informacija 2018 05 08 ... PlačiauMažiau

Jeruzalės stotelėje rasti raktai,  pakabinti. Informacija 2018 05 08Image attachmentImage attachment

Gerbiamas mere Remigijus Šimašius, Jus visiems girdint susitikimo su vietos gyventojais metu, pažadėjote, kad Jeruzalės tvenkinys vėliausiai 2017 metais bus išvalytas. Dabar jau 2018 metų balandis, o tvenkinys ne vien tik kad neišvalytas, bet net ir nėra išsiaiškintos ir sustabdytos jo pelkėjimo priežastys. Labai prašom atsakyti už savo žodžius.
#Šimašius, #Jeruzalestvenkinys, #Darom2018
www.youtube.com/watch?v=955nmdvSQ5A&feature=youtu.beŠioje vietoje matoma Geležinio Vilko gatvės pralaida, kuria į Jeruzalės tvenkinį turėtų patekti šaltinių vanduo. Griovoje anksčiau buvusio šaltinių upelio va...
... PlačiauMažiau

Video image

 

Comment on Facebook

2018-04-21

Jeruzalės bendruomenės centras - JBC

Dėkojame visiems susirinkusiems į talką.
Lauksime atsako iš gerb. mero Remigijaus #Šimašiaus.

Šioje vietoje matoma Geležinio Vilko gatvės pralaida, kuria į Jeruzalės tvenkinį turėtų patekti šaltinių vanduo.
Griovoje anksčiau buvusio šaltinių upelio vaga išdžiūvusi, o čia matomos susitvenkusios balos vanduo į pralaidą nepatenka. Manoma, kad būtent dėl nepakankamo šaltinių maitinimo, dėl ko nesusidaro ir papildomas deguonies kiekis tvenkinyje, jis sparčiai pelkėja.

Prieš rūpinantis šios balos patekimu į pralaidą Jeruzalės gyventojų manymu pirmiausia reikėtų ištirti jos vandenį. Nors čia plaukioja ir maitinasi antys, vanduo gali būti užterštas.
Viršuje griovos intensyvi Geležinio Vilko gatvė. Aplinkuje mėtosi daug atliekų, kurios buvo surinktos Jeruzalės mikrorajono gyventojų talkos iniciatyva.

Mieste nebeliko natūralių vietų, čia įsikūrė žmonės suardydami ilgainiui gamtos nusistovėjusią tvarką. Panašu, kad šiuo atveju matome netvarkingai paskaičiuotų ir atliktų darbų pasekmes. Einant tolyn šia griova matoma anksčiau buvusio šaltinių upelio vaga, spėjama, kad šio upelio baseinas galėjo siekti Bukiškį. Prasidėjus gyvenamų namų statyboms šio upelio baseinas buvo suskaidytas į daug mažų baseinėlių ir taip užtvertas kelias patekimui į šią vietą, lietaus ir šaltiniuoto vandens nukreipimu nepasirūpinta. Dar viena prielaida gali būti intensyvus Bajorų sodų ir kitų apylinkės gyventojų gręžinių vandens naudojimas. Čia dauguma gyventojų nesinaudoja centralizuotu vandentiekiu. Galbūt dėl intensyvaus gręžinių vandens naudojimo galėjo nukristi gruntinio vandens lygis. Bet šios išsakytos prielaidos lieka tik prielaidom kol neišsiaiškinta tikroji priežastis. Išsiaiškinus šią priežastį reikėtų ištaisyti padarytas klaidas, kad šaltinių vanduo radęs kelią į savo buvusią vagą keliautų ir maitintų Jeruzalės tvenkinį.
To Jeruzalės gyventojai prašo savivaldybės.

Gerbiamas mere Remigijus Šimašius, Jus visiems girdint susitikimo su vietos gyventojais metu, pažadėjote, kad Jeruzalės tvenkinys vėliausiai 2017 metais bus išvalytas. Šiandien kvietėme Jus atvykti į talką, deja Jūsų nesulaukėme. Dabar jau 2018 metų balandis, o tvenkinys ne vien tik kad neišvalytas, bet net ir nėra išsiaiškintos ir sustabdytos jo pelkėjimo priežastys. Labai prašom atsakyti už savo žodžius.
... PlačiauMažiau

Back To Top